Сітка затіняюча (60%) зелена, 4 x 10 м

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Сітка затінююча (60%) зелена, 4 x 10 м — складається з вузлів, вироблена з високоміцного поліетилену стрічкового. Край полотна затінюючої сітки посилений.

Сітка затінююча — легка, не розпускається, довговічна сітка використовується в якості затінення рослин при занадто активному сонячному випромінюванні.

Як джерело енергії для фотосинтезу сонячне світло є найважливішою умовою зростання і розвитку рослин. Однак надмірне світло не тільки не корисне рослинам, але навіть шкідливе. З одного боку, по досягненню певного рівня освітленості відбувається насичення фотосинтезу, подальше підвищення інтенсивності світла вже не активізує накопичення хімічної енергії. З іншого боку, на фотосинтез використовується лише дуже незначна частина енергії сонячного світла. Інша частина йде на нагрів ґрунту і поверхні рослин, а від них — повітря. Як наслідок зростання рослин гальмується, що призводить до недобору врожаю.

Ситуація ускладнюється, якщо коріння рослини не знаходять достатньо вологи для нормальної транспірації. Водний дефіцит дає старт цілій низці негативних фізіолого-біохімічних змін в рослині, виснажує рослину, перетворює його в легку мішень для хвороб і шкідників. Для рослин відкритого ґрунту оптимальне рішення — використання затінюють сіток. З одного боку, затінюють сітки затримують надмірну сонячну радіацію, з іншого боку, заломлюють і більш рівномірно розподіляють пропускання сонячного світла. Фіксується сітка за допомогою металевих, пластикових або дерев'яних каркасів, промислового виготовлення або саморобних. З тим же успіхом зазначені сітки затінюють рослини закритого ґрунту.

Властивості:

- Міцна і легка;
- Хімічно інертна, нетоксична;
- Стабілізована до променів ультрафіолету, забезпечує надійний захист і непогану вентиляцію;
- Монтується досить легко.

Сітка затінююча універсальна:

У сільському господарстві та садівництві затінюючу сітку використовують як захист від сонця:
- Захист овочевих і ягідних культур від птахів, надлишку вологи та граду;
- Захист господарських будівель і житлових будинків від впливів граду, вологи та сонячних променів;
- Захист від пошкоджень при падінні стиглих плодів фруктових дерев;
- Сушка ягід, грибів, фруктів і овочів;
- Для обмеження доступу летючих комах в приміщення.

У будівництві — для завішування будь-яких типів будівельних лісів і фасадів будівель. Забезпечує оптимальне екранування і захист. Найбільш ефективні для використання в холодні сезони при сильних вітрах і опадах. Захисна сітка заважає вільному падінню сміття з будівництва, інструменту та матеріалів з будівельних лісів робочого майданчика.

У спорті для видимих пластикових огорож при обладнанні трас лижних, пейнтбольних майданчиків та інших.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні