Саджанці винограду

Увага! Товари надсилаються з 30/03/2020

Людство одними з перших почало культивувати саджанці винограду, використовуючи дикорослий лісовий. За термінами дозрівання сорти винограду поділяються на надранні, ранні, ранньо-середні, середні, середньо-пізні, пізні та дуже пізні. В побуті ми звикли виділяти 4 основні види: столові, винні, родзинки та для виготовлення солодких соків.

На нашому сайті ви зможете купити черенки винограду різних сортів, зокрема: Лівія, Галахад, Забава, Велес. Ми з радістю підкажемо, які саджанці підійдуть для вашого господарства.

Секрети догляду за саджанцями винограду

Саджанці винограду бувають з відкритою або закритою кореневою системою. Для того, щоб вони прижилися, потрібно купити якісний посадковий матеріал та зробити наступні кроки:

  • ямку під цю рослину заготовити заздалегідь (за 3 тижні до посадки). Глибина ями – 80 см. На дно покласти шар дренажу, потім шар чорнозему, в перемішку з піском. Між шарами засипати мінеральні добрива або попіл;
  • перед посадкою коріння черенків замочити в розчині стимулятора росту. Землю полити 2 відрами води;
  • висаджувати лозу краще з південної, західної або південно-західної сторони будівлі, бо рослина любить світло і тепло;

Як доглядати лозу?

  • поливати  лише в період розпускання бруньок, перед та після цвітіння;
  • підв’язувати лозу до опори;
  • робити обрізку зайвих пагонів;
  • регулярно підживлювати корені;
  • регулярно оглядати кущі, щоб виявити вчасно захворювання і зробити профілактику;

Купити саджанці винограду поштою можете через наш сайт. Гарантуємо. Ви виростите чудовий фрукт. Він матиме товарний вигляд. Підійде для споживання в свіжому вигляді, для виробництва вин, коньяків, шампанського.

Найпопулярніші сорти винограду на нашому сайті

Виноград Лівія. Саджанці щедро і стабільно плодоносять, грона масою до 1кг, довжина – 25см, циліндричної форми. Ягоди – соковиті, рожевого кольору, по 13г. Мають мускатний аромат. Кущі високорослі, морозовитривалі, дозрівають за 110 днів. Цей сорт дає добрий врожай і легко транспортується.

Виноград Галахад має чудові морозостійкі властивості.Він не чутливий до шкідників, легко перевозиться на далекі відстані. Це ранній сорт. Ягоди –смачні, солодкі.  Кожна ягода важить 12г. Кущ швидко росте, його грона визрівають в другій половині липня. Має високу врожайність. Грона  великі, по 1100 г. Ягоди мають витягнуту форму, світло-жовтого кольору, довго зберігаються на кущі. Врожайність пагонів досягає 70% вже в перший рік посадки.

Виноград Забава швидко розростається і дає великий врожай. Вже за 115 днів ви смакуватимете соковиті темно-сині ягоди, що мають приємний смак. Грона мають форму усіченого конуса по 1500 г. Шкірка ягід тонка, тому ви зможете відчути щільну, соковиту м’якоть. Розташування грон ближче до основи куща дозволяє робити коротку обрізку. Якщо у вас чорнозем, то цей сорт саме для вас, адже ви отримаєте великий врожай, і без проблем розмножите його живцюванням.

Виноград Велес, в народі знаний кишмиш, вже за 100 днів потішить вас рясним врожаєм. Гроно важить 2кг, маса кожної ягоди по 5г. Сорт може вирощуватися в промислових масштабах. Ягоди бурштинового забарвлення. М’якоть без кісточок. Саджанці стійкі до морозів і різних хвороб, приносять врожай два рази на рік – в серпні і в вересні. Вони легко транспортуються і зберігаються.

Ще популярними в садівництві є такі сорти: Мерло, Одеський сувенір, Мускатний білий, Ркацителі, Рислінг, Молдова…

Наші клієнти можуть купитиу нас відбірну виноградну лозу. Виконуємо замовлення в роздріб і оптом за доступними цінами.

Доставляємо саджанці винограду поштою по всій Україні: Закарпаття, Львів, Вінниця… Ми з радістю підкажемо вам, який вибір найкращий саме у вашій ситуації. Швидко дамо відповіді на запитання.