Лапчатка РЕД АЙС / Potentilla fruticosa Red Ace

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Лапчатка Ред Айс - це компактний чагарник з округлою формою крони, висотою до 0,6 м і діаметром до 1 м. Листя перисте, з 3-7 еліптичними листочками світло-зеленого кольору, восени стають золотисто-жовтими. Період цвітіння лапчатки — з червня по жовтень. Цвіте невеликими помаранчево-червоними квітками, до 3 см в діаметрі.
Рослина швидкоросла, річний приріст становить до 15 см у висоту і до 20 см в ширину. Світлолюбна, виносить півтінь, морозостійка, стійка до загазованості. Невибаглива до ґрунтів і вологості. Віддає перевагу легким, дренованим, вологим ґрунтам, від кислих до слаболужних. Добре переносить обрізку і, більш того, має потребу в ній для підтримки інтенсивного цвітіння і декоративної форми крони.
При щільній груповій посадці кущі розміщують на відстані 60-80 см один від одного.
Стрижуть кущі один раз в три роки. Можна стригти в вересні, в цьому випадку пагони вкорочують в середньому на третину. Якщо процедура припала на квітень, то пагони слід вкоротити на 8-10 см, щоб надати кущу компактність.Використовується як поодинока рослина на тлі газону, так і для створення різних невисоких композицій, в японських і китайських садах, для створення низьких, стригучих бордюрів. Добре виглядає на схилах, альпійських гірках, кам'янистих садах, при створенні рабаток, клумб. Рекомендується для поодиноких і групових посадок в садах, парках.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні