Ваше повідомлення надіслане.
Залиште Ваш номер телефону
Вкажіть Ваше ім’я
Ваше повідомлення надіслане.
П.І.Б.
№ телефону
Повідомлення
Ваше повідомлення надіслане.
Вкажіть Ваш Email
Вкажіть Ваше ім’я

АСОРТИМЕНТ

Для перевірки стану замовлення введіть логін

Кошик

Увійдіть, або зареєструйтесь, щоб мати можливість робити покупки.

Приховати

Вхід на сайт / Реєстрація

ПРО НАС

Дачникам!!! Власникам приватних будинків, городникам: якщо Вас цікавить садівництво, овочівництво, квітникарство - ми працюємо для Вас.

Шановні Дачники та Городники! Вже 12-й рік поспіль завдяки багаторічній довірі наш інтернет-магазин працює задля задоволення Ваших потреб. Завітавши на сайт будь-який клієнт може придбати насіння ТМ "Свитязь" та товари інших провідних виробників продукції садово-городнього призначення на умовах пересилки по пошті.

Основним напрямком діяльності ТМ "Свитязь" є забезпечення споживачів, власників дачних ділянок, городників та виробників овочевої продукції високоякісним насінням кращих вітчизняних та зарубіжних сортів овочевих, кормових культур, газонних трав та квітів.

Продукція фірми виготовляється в спеціалізованих господарствах досвідченими агрономами під постійним контролем спеціалістів. В процесі вирощування витримуються оптимальні строки, чітко дотримується технологія, проводяться сортопрочистки та апробації.

Якість насіння перевіряється на всіх стадіях (очистка, сортування, фасування та зберігання). За 21 рік діяльності на українському ринку компанія "Свитязь" зарекомендувала себе як надійний партнер, торгова марка фірми користується заслуженою довірою у покупців. Робота фірми відзначена дипломами регіональних та міжнародних виставок.

Завітавши у наш інтернет-магазин, Ви можете знайти постійно діючі акції, і обрати для себе цибулини квітів Голландських селекціонерів найвищої якості. Mи готові допомогти Вам створити найпрекрасніший сад - оздобу вашої оселі.

Ми також допоможемо Вам власними руками створити цікаві та вишукані сади, які стануть справжньою окрасою довкілля. У цьому Вам допоможе продукція спільного українсько-голландського підприємства “Декоплант”, яке щорічно виробляє понад 200 тисяч саджанців троянд найвищої якості, і найрізноманітніших сортів. Крім того в асортименті компанії є високоякісні ягідні кущі і фруктові дерева. Тому, доклавши немалих зусиль, ми стараємося допомогти нашим клієнтам досягти високих результатів.

Якщо у Вас немає саду, але Ви захоплюєтесь одним із найцікавіших занять у світі - розведенням садових квітів, не засмучуйтесь і пам'ятайте: багато із запропонованих нами рослин підходять для вирощування в горщиках.

Всі цибулини і рослини, які ми постачаємо в Україну, вирощують, зберігають та індивідуально пакують саме для Вас.

Високоякісні цибулини потрапляють з Голландії за допомогою нашого надійного партнера ТМ "Свитязь" саме на поріг Вашого дому.

Успіхів Вам у садівництві! Приємної роботи в саду!

Наші ціни - це є ціни виробника, і ми гарантуємо доцільне використання Ваших коштів.

Зрештою, Ви можете самі порівняти і переконатись.

Не відкладайте покупку на потім, робіть замовлення завчасно. Це допоможе вам повною мірою відчути наші переваги.